Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po kontrolach jakości paliw i gazu: Tankuj bez obaw

Utworzony przez KEnzo, 11 sierpnia 2013 r. o 22:08 Powrót do artykułu
Pieprzenie głupot,  tankuje zazwyczaj na ARTUSIE w Trojaczkowicach, auto jedzie na tym gazie bo jedzie, gaz z naprzeciwka z TARY tak samo, nie daleko u tzw. Grudzińskiego nie inaczej, wczoraj zdarzyło mi się na powrocie z jeziora zatankować LPG na STATOILU przy al.Tysiąclecia efekt był taki że chyba nigdy auto na gazie nie jechało jak wczoraj. Morał z tego taki że te kontrole to pic na wode, skoro mamy LPG wszędzie takiej samej dobrej niby to jakości to skąd takie różnice. Jeśli kontrole są to pewnie zapowiedziane tydz z góry.
moze i same LPG nie jest tam najgorszej jakości, ale można powiedzieć, że cena czyni cuda ... 2x tankowałem gaz na Artusie w Markuszowie ... i te 2x weszło więcej litrów paliwa niż butla ma pojemności ... od roku już tam nie zajeżdzam - może sie teraz tam poprawiło, nie wiem. ja skutecznie się zniechęciłem do zajeżdżania tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie paliwo na Artusie przeważnie jest dobrej jakości ale nie zawsze o czym świadczą wpadki w kontrolach UOKiK których dotyczył artykuł w Fakcie. Myk polega na czym innym NA ILOŚCI WYDAWANEGO PALIWA stąd cena jest tak dobra. Znam temat od podszewki proponuje sprawdzić to na głupiej bańce 5L widać od razu. Wlejcie 5L z artusa i 5L z normalnej stacji różnice widać gołym okiem. Na Artusie na wszystkich ich stacjach wlewając 5L dostajecie 4,7L sprawdzałem urządzeniem pomiarowym w Majdanie i w Sobienie Jeziory na dwóch stacjach tej firmy jest to samo!! Dystrybutor 50L = 47L rzeczywiście różnica to 3L = +- 15zł = 30gr na litrze o tyle oszukują!! Napisałem skargę do urzędu miar sprawdzono dystrybutory w sobieniach i dostałem odpowiedź mam pismo z urzędu miar w warszawie gdzie stwierdzono,że faktycznie wydawana ilość nie mieściła się w normie (10x przekroczona norma) i wyłączono dystrybutor z eksploatacji. Byłem zadowolony,że coś wywalczyłem i co? Za tydzień dystrybutor już działał sprawdzam i dalej to samo 4,7L zamiast 5L!! Dzwonie do urzędu już telefonicznie bo straciłem cierpliwość urzędnik mówi,że znają sprawę na wszystkich stacjach Artus tak jest a oni jedyne co mogą zrobić to kontrola i 500zł  mandat!!  Takie prawo. Sprawdźcie sobie bańka 5L i porównać Artusa i porządne stacje różnice widać gołym okiem ZŁODZIEJE i tyle wykorzystują lukę w prawie i niską karalność.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omijajcie stacje ARTUS w Trojaczkowicach, fatalne paliwo a gaz to szkoda mówić nie dość że nie najlepszej jakości to podkręcone liczydło jak nie wiem mając butle 27L na tej stacji zmieściło mi się prawie 30L do tego nie była zupełnie pusta bo dojechałem na stacje na gazie, orżneli mnie na parę litrów może nawet i 5 litrów za jednym tankowaniem już nie pierwszy raz kiedyś też to zwróciło już moją uwagę ale wtedy było to w granicach litra czy dwóch, ale napewno ostatni nigdy więcej tam nie zatankuje i uprzedzam innych aby nie szukali złudnej oszczędności "co z tego że 10gr tańsze jak Ci wejdzie 120% pojemności butli"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakiej jakości jest gaz na stacji paliw tesco na orkana, tankował ktoś ? Da sie na tym jeździć ? ost. cena gazu to 1.99 zł za litr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omijajcie stacje ARTUS w Jastkowie tanie paliwo,ale na 190 litrach ropy brakowało 15%.Dzwoniąc do kierownika powiedział mi żebym pojechał na serwis,ja wiem ile litrów mam zbiornik.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...